Blog > Komentarze do wpisu

Nowy Adres! ---> Blog candy :-))

Drodzy Zaglądacze!

Pod wpływem silnej presji społecznej ;-))) postanowiłam (nie bez wątpliwości!) przenieść manatki w inne miejsce. Dziękuję serdecznie za 18 tysięcy odwiedzin, za każdy komentarz i każdego linka tutaj na Waszych blogach. Mam nadzieję, że będziecie mi nadal towarzyszyć w nowej siedzibie! Aby osłodzić Wam (i sobie) tę zmianę, na nowym blogu cukierasy :-))

 

Dear Passers-by!

under a strong social pressure ;-)) I decided (not without doubts!) to move my stuff to another place. Thank you vey much for your 18K visits, for every comment and link here on your blogs. I hope you'll accompany me also in teh new home! To sweeten the moment, help yourself to the candy on the new blog!

piątek, 31 lipca 2009, oliwiaen

Polecane wpisy

  • Akrylowa zakładka / An Acrylic Bookmark

    Proszę się nie śmiać, to moje pierwsze zmaganie z plastikiem :-)) Od dawna już chciałam spróbować, zafascynowana cudami pokazywanymi przez dziewczyny, choćby al

  • Sto lat Filipku! / Happy Birthday Filip!

    Dokładnie 3 lata temu, o 23.40 na świat przyszedł ten oto kawaler: Precisely 3 years ago, at 11.40 PM this young lad was born. Happy birthday sweetie!

  • Skrzydlata zakładka / A winged bookmark

    Pomysł miałam zupełnie inny, na coś zupełnie innego. Miałam zdjęcie, miałam fajny cytat, ale oczywiscie musiałam zepsuć jedyny papier pasujący na bazę - w związ

Komentarze
Gość: odszkodowania, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/08/01 21:49:51
Do zobaczenia pod nowym adresem.
-
Gość: bibliotekoznawstwo, 87.205.149.*
2009/09/08 00:05:55
ciekawe , bibliotekoznawstwo