poniedziałek, 22 czerwca 2009

Te karteczki Kuba wręczy swoim Siostrom przedszkolankom. Ćwiek na "klamerce" ze Scrap.com.pl - te ćwieki to spełnienie moich cichych marzeń skrapowych ;-))

These cards Kuba will give to his nursery Nuns. The brad on the "clasp" is my little scrap dream that came true :-)

 

 

 

 


PS. U Was też taka beznadziejna pogoda? W życiu nie bylam chora pod koniec czerwca!!

13:03, oliwiaen , Kartki
Link Komentarze (5) »
piątek, 19 czerwca 2009

Na razie dwie dla pań z przedszkola siostrzeńca:

For the time being, two thank-you cards for my nephew's kindergarten teachers:

 

 

 

 


Przede mną jeszcze dwie, dla Kuby :-)

Still two more to make, for Kuba :-)

22:27, oliwiaen , Kartki
Link Komentarze (1) »
czwartek, 18 czerwca 2009

Nutka podała przepis, na jaki czekałam :-D I z jakim ślicznym zdjęciem!

 

 

Nutka prepared a recipe I was waiting for :-D And with such a beautiful picture!

15:24, oliwiaen , Kartki
Link Komentarze (3) »
wtorek, 16 czerwca 2009

Nulka zadała nam zestaw kolorów, w których chyba nigdy nic nie stworzyłam (w sensie, razem) - intensywny fiolet i pomarańcz, a do tego szary i czarny. Nie chcąc niczego spartolić, zdecydowałam się na bardzo prościutki scrap, gdzie fotka i właśnie kolory grają główną rolę.

 

 

 


Nulka assigned a set of colours that I had never worked with before (that is, as a set) - intense purple and orange, coupled with black and gray. In order not to spoil anything, I decided to make a very simple LO, so that the photo and the colours themselves play the main part.

poniedziałek, 15 czerwca 2009

W czerwcu tematem na comiesięczne wyzwanie drużynowe w ArtPiaskownicy było "Dziecko". Pracowało mi się bardzo przyjemnie, może dlatego, że mam wprawę - przecież miażdżąca ilość moich prac o dzieciach traktuje :-DDD

 

 

 

 


The subject for the monthly team challenge at ArtPiaskownica was "A Child". The work was pure pleasure, perhaps because I have so much practice in the matter - the majority of my projects is about my kids :-DDD

piątek, 12 czerwca 2009

Na fali albumu morskiego zdjęcie, które co prawda oskrapowałam wcześniej, tylko zapomniałam wstawić :-)) Fotka z owej jednodniowej sesji plażowe uwiecznionej w Kuźnicowym albumiej, zaś skrap powstał na bazie mapki Anny-Marii z ArtPiaskownicy. Kto tam był, to już widział :-))

 

 

 

 

 


Continuing the maritime - a photo I scrapped some two weeks ago, but forgot to post ;-)) The pic comes from the same one-day beach session that the Kuznica album includes, and the LO is based on the Anna-Maria's scrapmap at ArtPiaskownica.

wtorek, 09 czerwca 2009

Dzisiaj zapowiadana premiera :-DD Album z ubiegłorocznych wakacji w Kuźnicy - o ile wakacjami można nazwać wyłapywanie chwil słońca i usiłowanie obejrzenia czegokolwiek bez całkowitego przemoknięcia. Wszystkie zdjęcia plażowe pochodzą z jednego dnia, latarnię na Helu udało się sfotografować dosłownie 5 minut przed ulewą, która uniemożliwiła wejście na plażę helską czy zwiedzenie fokarium. Ale opłaciło się moknąć - za taką nagrodę ;-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Today - the long awaited premiere :-DD Last summer holiday in Kuznica - if you like to call a "holiday" struggling for catching any moments of sunshine and tryging to visit any place without getting thoroughly wet. All the beach photos were taken on one day, the Hel lighthouse just 5 minutes before a downpour that did not allow to enter the Hel beach or see the Sealarium. But it was worth getting wet - for such a prize :-))

09:41, oliwiaen , Albumy
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 08 czerwca 2009

Zgodnie z obietnicą - prace konkursowe:


- kartka z bradsami na konkurs Scrap.com.pl

 

 

- Scrap 30x30 z wykorzystaniem papierów DCVW, na konkurs Memorabiliów:

 

 

 

 

- album ze zdjęciami, na konkurs ArtPasji - w całości pokażę jutro:


A tutaj łupy za powyższe twory :-)) Bardzo dziękuję organizatorom konkursów za świetne nagrody!!

 

Niestety, nie poszczęściło mi się w nagrodach losowanych (chociaż mój osobisty pierworodny ciągnął losy), nie dostałam też żadnej nagrody za konkurs Scrappassion (bo nie brałam w nim udziału, ahahahaha) - ale bardzo serdecznie gratuluję Zwyciężczyniom tychże!!

Sama też kupiłam co nieco - ale niedużo, nawet trochę kasy udało mi się przywieźć z powrotem (hahahah)

 

niedziela, 07 czerwca 2009

 

 

No, to jestem :-D Padnięta maksymalnie (8 godzin snu w ciągu 2 dni), wymęczona podróżą, ale PRZESZCZĘŚLIWA, że wzięłam udział w tej imprezie!!

Niesamowite było przekonać się, że te avatary forumowe przedstawiają kobiety z krwi i kości :-D Co prawda kilka razy się zaskoczyłam ;-)) (wzrostem Ciasteczka, Ibiska, Ani_z_poddasza, albo faktem, że Jagodzianka i Kayla są blondynkami)

Ogromnie się cieszę, że na własne oczy zobaczyłam Agnieszkę-Annę, Mamami, Finn, Fryne, Moniq75, Mzj, Dryszkę, Joasię*, Joasięh, Vernon, Żabcię, Miako, Gizmo, Kamaftut, Edit, Makówkę, Wolfann, Marszę, Asicę, Rybiooką, Monikęjak, Nelę, Cygę, Inqę, Cynkę, PatiS - tyle Was pamiętam na gorąco, jeśli którąś pominęłam, to bardzo przepraszam - ale z każdą było mi bardzo miło porozmawiać choćby chwilkę :-)

A Filce to w ogóle jakiś pomnik się należy za organizację i czuwanie nad całością, oraz skuteczne zauroczenie Kuby :-))))

Niestety, nie mogę się pochwalić fotkami, bo chociaż zatachałam moją lunetę te 400 km, to po włączeniu na zlocie okazało się, że...nie włożyłam karty pamięci!!! No, ale to przecież ja, największa pierdoła świata. Normalka.


Zasypiam na stojąco, więc fotki prac konkursowych (wraz z nagrodami, hehe) wrzucę jutro :-)

piątek, 05 czerwca 2009

Zaraz wyruszam w drogę do Warszawy, więc jeszcze na szybko pokażę pudełko na wymianę. Mam nadzieję, że osoba, która je wylosuje, będzie zadowolona...

 

 


I'm about to set off for Warsaw, so just a quick look at the box I made for the exchange. I hope the person who gets it will be satisfied...

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15
Zakładki:
Bawię się
Design Team 2009
6. kontakt/zamawianie prac
Dziękuję za uznanie!