Nowe

piątek, 31 lipca 2009

Drodzy Zaglądacze!

Pod wpływem silnej presji społecznej ;-))) postanowiłam (nie bez wątpliwości!) przenieść manatki w inne miejsce. Dziękuję serdecznie za 18 tysięcy odwiedzin, za każdy komentarz i każdego linka tutaj na Waszych blogach. Mam nadzieję, że będziecie mi nadal towarzyszyć w nowej siedzibie! Aby osłodzić Wam (i sobie) tę zmianę, na nowym blogu cukierasy :-))

 

Dear Passers-by!

under a strong social pressure ;-)) I decided (not without doubts!) to move my stuff to another place. Thank you vey much for your 18K visits, for every comment and link here on your blogs. I hope you'll accompany me also in teh new home! To sweeten the moment, help yourself to the candy on the new blog!

11:47, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (2) »
środa, 29 lipca 2009

...czyli notatnik na myśli pozytywne. Prezent urodzinowy dla pewnej Pesymistki - dzisiaj wręczony, spodobał się i Pesymistka obiecała nawet, ze będzie go używać!

Papier, naklejki, ćwiek (w rzeczywistości przezroczysty, nie niebieski...) i pomponiki z... no skąd? ;-))))

 

...i.e. a notebook for positive thoughts. It's a birthday present for a certain special Pessimist - she got it today, she liked it and even promised she would use it! :-))

Guess where I bought paper, stickers, the brad (it's actually transparent, not blue...) and ball fringe ;-)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niech ten Scrap.com.pl wreszcie otworzy sklep, bo mi się ćwieki kończą!

 

 

22:23, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (5) »
sobota, 25 lipca 2009

Proszę się nie śmiać, to moje pierwsze zmaganie z plastikiem :-)) Od dawna już chciałam spróbować, zafascynowana cudami pokazywanymi przez dziewczyny, choćby albumikami Ciasteczka, Anny-Marii czy Karoli (wszystkie można zobaczyć na blogu scrap.com.pl, skąd też pochodzi baza zakładki), ale jakoś tak nie miałam odwagi ;-)

Aż wreszcie postanowiłam się przełamać i na początek zrobiłam zakładkę według przepisu Ki z Piaskownicy.

 

 

 

 

 

Please don't laugh too hard, it's my very first attempt at plastic :-))

I wanted to try acrylics for ages, fascinated by wonderful mini-albums by Ciasteczko, Anna-MAria or Karola (you can see them all at scrap.com.pl, where I also got the acrylic tag for the bookmark), but I didn't have enough courage ;-))

At last I decided to have a go and made a bookmark, following Ki's recipe at Piaskownica.

18:38, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (7) »
piątek, 03 lipca 2009

Dokładnie 3 lata temu, o 23.40 na świat przyszedł ten oto kawaler:

 


Precisely 3 years ago, at 11.40 PM this young lad was born. Happy birthday sweetie!

23:51, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (5) »
piątek, 17 kwietnia 2009

Pomysł miałam zupełnie inny, na coś zupełnie innego. Miałam zdjęcie, miałam fajny cytat, ale oczywiscie musiałam zepsuć jedyny papier pasujący na bazę - w związku z tym, w nocy, na wyzwanie Katasiaczka "Skrzydła" powstała jedynie taka bidna zakładka. Ale przynajmniej mam zakładkę, po ponad roku skrapowania :-))

 

 

 

 

The idea I had was completely different, and of somethingcompletely different. I had a photo, I had a nice quotation, but of course I had to destroy the only scrap paper that suited as the base. Therefore, at night, to meet Katasiaczek's challenge "Wings", I managed only to rig up a poor bookmark.But at least, after more than a year ofscrapping, I have my own bookmark :-))

20:31, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (4) »
sobota, 11 kwietnia 2009

 

 

Dla wszystkich zaglądajacych, ich bliskich i znajomych :-DD

 

 

For all readers, stoppers-by, their families and friends!

16:26, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (1) »
sobota, 21 lutego 2009

Nie mam jeszcze pudełek, ale przecież musiałam zebrać stos gratów ze środka pokoju ;-)) Dlatego na razie wszystko w pudełkach prowizorycznych:

I haven't bought boxes yet, but I had to remove the pile of my things from the middle of the room - therefore the current boxes will be replaced.

 

Lewa strona mebla należy do męża i nie nadaje się na razie do pokazania ;-)))) Na biurku, jak widać, króluje mój mointor, nowa mata, krowiasta drukarka i stojak z papierami wizytówkowymi i kartonami.

On the writing desk I keep my screen, craft sheet, the biiiiiiiiiig printer and the stack with heavy weight paper.

 

Pod biurkiem przystań znalazła maszyna i pojemniki z dziurkaczami. Na razie kable wiszą tak, bo musimy jeszcze wymienic je na dłuższe, nigdy nie byliśmy tak daleko od gniazdek ;-))

Under the desk I put the sewing machine and my punches.

 

W szafce zmieściły się segregatory z alfabetami, rubonsami i stemplami, wstążki, koronki, pudełka z pierdułkami i resztkami oraz pudła z dużymi papierami i alfabetami BG, które ciężko kroić i wciskać w segregator ;-)

 

The cupboard contains ring binders with alphas, stickers, rub-ons and stamps, ribbons, laces and boxes of various stuff. The big boxes are for big scrap papers :-) and BG stickers that I find difficult to cut and fit into ring binders.

 

W górnej szufladzie od lewej: pudełko z narzędziami podręcznymi, nity, pudry do embossingu, media i tusze.

In the uppermost drawer I keep my tool box, eyelets, embossing powders, media and inks.

 

 

Środkowa szuflada, z najbardziej chamskimi pudełkami zawiera: kwiatki, guziki, dodatki metalowe i dodatki plastikowe.

The middle drawer, with the ugliest boxes, contains flowers, buttons, metal stuff and plastic toppers and buttons.

 

 

I na koniec dolna szuflada przyjęła do wnętrza papiery 15x15 i 20x20, dodatki filcowe i kartonowe.

And finally, the lower drawer  is filled with small and middle scrap papers and felt and cardboard embelishments.

 

Czyli jak widać, nic szczególnego :-)) Tylko czemu tak długo zajęło mi porządkowanie???

12:58, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (20) »
czwartek, 19 lutego 2009

Tak, tak, stawiam pączka i co tam kto chce do picia - znów postarzałam się o rok!

O tym wątpiwej przyjemności fakcie pamiętało kilka kochanych osób, m. in. Juunka i Berberis, które przysłały mi cudowne karteczki i wizytówkę (Juunka, oiecujuę, że powieszę, jak tylko będę mieć uchwyty przy szafce - teraz nie mam jak ;-))

 

Tymczasem wciąz nie moge sie wprowadzić do mebla, bo cholewka nie mogę nigdzie kupić odpowiednich pudełek/koszyków! >-((( - półki są dosyć wysokie, i chciałabym je maksymalnie wykorzystać. A tu klops. Na razie więc nie mogę Was zaprosić na wycieczkę po moim skrapowym świecie, ale nie łudźcie się - nie omieszkam się pochwalić :-)

 

I'm celebrating my birthday today, so help yourselves to donuts and anything you'd like to drink :-) A couple of girls remembered about the day, and sent me wonderful gifts :-DD

Unfortunately I can't fill my shelves yet, as I was unable to buy appropriate boxes :-( But be sure I will boast, the moment I can :-)

22:42, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (7) »

Oto mój warsztacik :-DDD

Jeszcze nie wprowadzilam się całkowicie (moja jest ta zamykana część, i dwie półki pod blatem, któych nie widać), ale jestem zachwycona faktem, że 6 najważniejszych pudeł zmieściło mi się na jednej półce! :-DD

 

So this is my craft place, which I haven't completely moved into yet, but I am delighted with the fact that 6 most important boxes fit easily on one shelf!

00:14, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (9) »
wtorek, 17 lutego 2009

Nareszcie, nareszcie, nareszcie!!

Na razie wygląda to tak:

 

 

ale mam nadzieję, że wkrótce zmieni się znacząco ;-))

Trzymajcie kciuki!!

 

So here's the big day! For the moment my craft place looks like that, but I hope it will change soon :-)) So keep your fingers crossed!

09:15, oliwiaen , Nowe
Link Komentarze (5) »
 
1 , 2 , 3 , 4
Zakładki:
Bawię się
Design Team 2009
6. kontakt/zamawianie prac
Dziękuję za uznanie!