Starsze

poniedziałek, 22 grudnia 2008

Ponieważ przedświąteczny szał trwa, czasu nie ma na nowe skrapy (a raczej, nowy skrap jest już gotowy, tylko nie ma światła, żeby chociaż znośne fotki zrobić! :-(((( ), więc dzisiaj znów archiwalnie: bardzo prosty - ze względu na ilośc zdjęć - skrap z fotkami mojego starszaka i jego ciotecznego brata :-))

 

 

I niestety wracam do sprzątania...

21:07, oliwiaen , Starsze
Link Komentarze (1) »
wtorek, 16 grudnia 2008

Na razie Kuba chory, więc postępy w skrapowaniu marne, ale żeby nie było przestojów, to dzisiaj znowu z archiwum: cudze dzieci ;-)))

Skrapy z dzieciakami znajomych:

z Lusią:

 

oraz z Julką i Szymkiem:

 

13:13, oliwiaen , Starsze
Link Komentarze (1) »
wtorek, 02 grudnia 2008

Skrapów nowych nie mam, albowiem pod coraz większą presją czasową usiłuję robić kartki świąteczne... Dlatego dzisiaj znów archiwalny skrap. Tym razem z zabawy w dyktando: jedna osoba robi skrapa, a potem podaje "przepis" na niego, i każdy chętny może się zmierzyć :-) Oczywiście efekty bywają czasem baaaaaaardzo dalekie od oryginału :-DDDD Mój skrap też się trochę różnił, ale chyba nie wyszło tak najgorzej ;-))

 

 

21:08, oliwiaen , Starsze
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 24 listopada 2008

No cóż, kariery wielkiej nie zrobiłam, ot, chętnym niosę kaganek oświaty (zagranicznej ;-))), dzieci wychowuję (niektórzy twierdzą, że  dobrze), dbam o dom....ekhm....jak mam czas :-D Ale nie da się ukryć, teraz moje życie to przede wszystkim rodzina. Jeden ze skraplotków pomógł mi to wyrazić tak:

 

 

23:58, oliwiaen , Starsze
Link Komentarze (3) »
piątek, 21 listopada 2008

Literka H już była, więc teraz czas na I - jak Imagine. Z jednym z moich ulubionych Kubowych zdjęć:

 

 

 

 

 

 

I jak na razie mam przestój, spowodowany m.in. krążącym w rodzinie od 2 tygodni rotawirusem, ale mam silne postanowienie poandrabiać zaległości :-)

 

Jak widać, poddałam się po bezskutecznej wale z szablonem, nie doczekawszy się pomocy ze strony serwisu, wykorzystałam szablon Nullki (dziękuję Kochana!) i blog mi się wybielił :-))

13:05, oliwiaen , Starsze
Link Komentarze (4) »
wtorek, 18 listopada 2008

Po przerywniku współczesnym {hahaha} powrót na chwilkę do scrapalfabetu. Z literką G nie miałam problemu, od razu wiedziałam, co to będzie za skrap, kto będzie jego bohaterem i na jakich fotkach :-DDD

Kwintesencja Filipa: :-)))

 

 

 

 

 

 

Największy kłopot był z gałązkami, bo nie chciały się ułożyć tak, żeby wszystkiego nie zasłaniać, i w końcu przyszyłam je do  skrapa :-)) No i kiedy zbierałam je z chodnika, to jakiś pan zamiatający liście dziwnie na mnie patrzył, ale co tam :-DDD

 

A poza tym, jeśli jeszcze nie widzieliście albumów K_mai i Nulki, to pędżcie zobaczyć :-))

10:20, oliwiaen , Starsze
Link Komentarze (1) »
sobota, 15 listopada 2008

Na literę F zrobiłam skrapa z Filipem i jego filutkowymi minami :-DDD

 

 

 

 

 

 

 

A tak w ogóle, to jest tu kto? Licznik niby coś tam pokazuje, ale cisza głucha, skomentowalibyście coś, dali znak żcyia...

 

18:39, oliwiaen , Starsze
Link
piątek, 14 listopada 2008

Ten skrap jest jednym z pierwszych (obok ślubnego i "my love"), z których jestem bardzo zadowolona. Nie wynika to bynajmniej z jakiejś fałszywej skromności, po prostu czasem u innych dziewczyn widzę jakiś efekt, kompozycję, dodatek, które potem chodzą mi po głowie i często chociaż próbuję zgapić, to i tak nie wychodzi. A tutaj wszystko wyszło mi tak, jak chciałam :-))

 

 

 

 

 

17:24, oliwiaen , Starsze
Link Komentarze (1) »
czwartek, 13 listopada 2008

Literki C i D :-))

C jak Czytelnik:


D jak Dzieło mistrza Jakuba:

 

11:33, oliwiaen , Starsze
Link
środa, 12 listopada 2008

Wymyślona przez Elfika zabawa w skrapowanie kolejno liter alfabetu (w sensie, tytuły lub słowa kluczowe na konkretne litery) bardzo przypadła mi do gustu :-) Co prawda z A się spóźniłam, ale od B już mam wsyzstkie (na razie do I), A jeszcze nadrobię, jak znajdę te zgubione godziny :-DDD

B jak Bracia:

15:37, oliwiaen , Starsze
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Bawię się
Design Team 2009
6. kontakt/zamawianie prac
Dziękuję za uznanie!