Pozostałe

poniedziałek, 08 czerwca 2009

Zgodnie z obietnicą - prace konkursowe:


- kartka z bradsami na konkurs Scrap.com.pl

 

 

- Scrap 30x30 z wykorzystaniem papierów DCVW, na konkurs Memorabiliów:

 

 

 

 

- album ze zdjęciami, na konkurs ArtPasji - w całości pokażę jutro:


A tutaj łupy za powyższe twory :-)) Bardzo dziękuję organizatorom konkursów za świetne nagrody!!

 

Niestety, nie poszczęściło mi się w nagrodach losowanych (chociaż mój osobisty pierworodny ciągnął losy), nie dostałam też żadnej nagrody za konkurs Scrappassion (bo nie brałam w nim udziału, ahahahaha) - ale bardzo serdecznie gratuluję Zwyciężczyniom tychże!!

Sama też kupiłam co nieco - ale niedużo, nawet trochę kasy udało mi się przywieźć z powrotem (hahahah)

 

niedziela, 07 czerwca 2009

 

 

No, to jestem :-D Padnięta maksymalnie (8 godzin snu w ciągu 2 dni), wymęczona podróżą, ale PRZESZCZĘŚLIWA, że wzięłam udział w tej imprezie!!

Niesamowite było przekonać się, że te avatary forumowe przedstawiają kobiety z krwi i kości :-D Co prawda kilka razy się zaskoczyłam ;-)) (wzrostem Ciasteczka, Ibiska, Ani_z_poddasza, albo faktem, że Jagodzianka i Kayla są blondynkami)

Ogromnie się cieszę, że na własne oczy zobaczyłam Agnieszkę-Annę, Mamami, Finn, Fryne, Moniq75, Mzj, Dryszkę, Joasię*, Joasięh, Vernon, Żabcię, Miako, Gizmo, Kamaftut, Edit, Makówkę, Wolfann, Marszę, Asicę, Rybiooką, Monikęjak, Nelę, Cygę, Inqę, Cynkę, PatiS - tyle Was pamiętam na gorąco, jeśli którąś pominęłam, to bardzo przepraszam - ale z każdą było mi bardzo miło porozmawiać choćby chwilkę :-)

A Filce to w ogóle jakiś pomnik się należy za organizację i czuwanie nad całością, oraz skuteczne zauroczenie Kuby :-))))

Niestety, nie mogę się pochwalić fotkami, bo chociaż zatachałam moją lunetę te 400 km, to po włączeniu na zlocie okazało się, że...nie włożyłam karty pamięci!!! No, ale to przecież ja, największa pierdoła świata. Normalka.


Zasypiam na stojąco, więc fotki prac konkursowych (wraz z nagrodami, hehe) wrzucę jutro :-)

piątek, 05 czerwca 2009

Zaraz wyruszam w drogę do Warszawy, więc jeszcze na szybko pokażę pudełko na wymianę. Mam nadzieję, że osoba, która je wylosuje, będzie zadowolona...

 

 


I'm about to set off for Warsaw, so just a quick look at the box I made for the exchange. I hope the person who gets it will be satisfied...

niedziela, 22 marca 2009

No, w zasadzie to zawartość pudełka (naszyjnik i kolczyki) stanowiły właściwy prezent, ale ponieważ nie miały ładnego opakowania, to musiałam coś wykombinować. Nie wiem, czy ładne, ale opakowanie jest :-DD

 

 

 

Since the actual present - a necklace and a pair of earrings - didn't have a nice box, I had to make one. I don't know, if it's nice, but certainly it's a box :-))

Zakładki:
Bawię się
Design Team 2009
6. kontakt/zamawianie prac
Dziękuję za uznanie!