Magnolia

środa, 15 lipca 2009

Dzisiaj karteczki z Magnoliami, dla dziewczynki i chłopca. Jak zwykle kolorowałam tuszami Distress. Ciekawe, co to za ćwieki? :-DDDD

 

 

 


Today two Magnolia cards, for a girl and boy. As usually, I coloured with Distress inks.

11:22, oliwiaen , Magnolia
Link Komentarze (2) »
sobota, 09 maja 2009

Chociaż pomysłów na skrapy/kartki/albumy mam setki, to czasu jak na lekarstwo . Dlatego w naprędce powstała tylko taka skromna karteczka z nowym stempelkiem :-) Spodobało mi się to "lniane" tło, więc pewnie jeszcze nie raz użyję, zwłaszcza, ze mam tego...15 metrów {lol}

 

 

I have hundreds of ideas for Los/cards/albums, but hardly any time. Therefore in the meantime I managed to make such a simple card with my newest Magnolia stamp :-) And I like the "linen" background, so I'll definitely be using that again, especially because I have 15 metres of that stuff {lol}

20:45, oliwiaen , Magnolia
Link Komentarze (5) »
środa, 15 kwietnia 2009

Tym razem lift kartki wybranej w Piaskownicy przez Mamutę. Nie chcąc robić klona, zmieniłam ptaszka na Tildę. Taka sobie zwykła karteczka.

 

 

 

 

This time I lifted a card picked by Mamuta at Piaskownica. I didn't want just to clone it, so I changed the bird for Tilda. Well, just a simple card.

09:12, oliwiaen , Magnolia
Link Komentarze (2) »
niedziela, 05 kwietnia 2009

Choróbska, świąteczne porządki i tajne projekty nie pozostawiają zbyt wiele czasu na twórczośc jawną :-)) Dlatego dzisiaj tylko dwie karteczki Magnoliowe w wersji chłopiecej i dziewczęcej.

 

 

 

 

 

Illnesses,  Easter/spring cleaning and secret projects do not allow more free creations ;-) Therefore today just two Magnolia cards for a boy/girl.

16:52, oliwiaen , Magnolia
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 30 marca 2009

Karteczka, którą wysłałam Mamiejudo, dotarła do Adresatki, mogę więc ją ujawnić ;-)) Stempel kolorowany distressami, napis embossowany pudrem o nazwie Kaleidoscope - super efekt, ale trzeba szybko sypać po odbiciu i dotykać dopiero po całkowitym ostygnięciu, inaczej cała robota na marne...

 

 

 

 

 

A card I sent last week to a friend. I used her favourite colours, just to practice before the entry in her round robin. 

I coloured the image with Distress inks, and theletters are embossed with a rainbow embossing powder, giving quite impressive effects, but a little troublesome to work with. You have to pour it over the stamped image quickly, and do not touch until it's completely cool, otherwise it just falls off.

15:54, oliwiaen , Magnolia
Link Komentarze (10) »
piątek, 27 marca 2009

Z poprzedniego skrapa zostały mi kawałki papieru, i w ramach ćwiczenia się w wykorzystywaniu resztek (których mam już 3 pudła...) od razu zrobiłam kartkę.

 

 

 

 

 

To practice the noble art of using left-overs (of which I already have three boxes...), I made this card using bits of paper from the last LO ;-)

 

 

15:43, oliwiaen , Magnolia
Link Komentarze (7) »
poniedziałek, 09 marca 2009

zgłoszona na konkurs Atelier Retro i ArtPAsji. Termin minął, więc chyba można legalnie pokazać :-))

Kartka miała być z wykorzystaniem stempli Magnolia, w pudełku lub etui zamiast koperty.

 

Niniejszym dziękuję Coco.nut, która podesłała mi odbitkę Tildy-podróżniczki, którego to stempla nie posiadam :-))

 

 

 

 

 

I made this card for a contest. It was supposed to be made using any Magnolia stamp, and instead of an envelope, it ought to have had a box or an etui.The deadline passed yesterday, so I hope it's legal to show it :-DD

17:48, oliwiaen , Magnolia
Link Komentarze (11) »
czwartek, 12 lutego 2009

a konkretnie we wtorek rozpocznie się montaż mebli, które w części będą moim skrapowym warsztatem! Juuupi!!

Na razie jednak muszę jakoś dożyć do tego wtorku (a coraz mi trudniej, im bliżej spełnienia marzeń ;-)), ze stosami pudeł pod wszystkimi ścianami i przymusowym odstawieniem skrapowania. Przypomina mi to trochę końcówki ciąż, kiedy myślałam, że nie doczekam porodu ;-)))

Tak więc nowości specjalnie nie mam, dzisiaj karteczka dla Mimimyszy, bo wiem, że już dotarła :-))

 

 

Very soon (and still a long time to wait!), on Tuesday, the carpenter will start assembling our new furniture, a part of which will constitute my scrap-space!! I am soooo looking forward, it's like I felt at the end of my pregnancies, thinking I would never deliver! :-DD And until that time I will have to live with piles of boxes stuffed around the walls and not being able to scrap.

Therefore, nothing new today, just a card I made for Minimysz.

18:14, oliwiaen , Magnolia
Link Komentarze (3) »
Zakładki:
Bawię się
Design Team 2009
6. kontakt/zamawianie prac
Dziękuję za uznanie!